מידע שימושי וטיפים

כיצד להכין את הטלפון הנייד לגלישה בחו"ל

כיצד להכין את הטלפון הנייד לגלישה בחו"ל

כיצד להכין את הטלפון הנייד לגלישה בחו"ל להלן המלצות כיצד להכין את הטלפונים הסלולרים על מנת להשתמש נכון בחבילת הגלישה בחו"ל באמצעות אופציית הראוטר. הסבר בטלפונים הסלולרים ישנם מספר תהליכים שאומרים להתבצע בעת שהטלפון מחובר לרשת wifi על מנת לחסוך בשימוש בגלישה הסלולרית היקרה במיוחד בחו"ל. מאידך בעת שמחברים טלפון סלולרי לאייפד כראוטר הוא מזהה את הרשת כרשת wifi . במידה ולא נחסום את התהליכים האוטומטים הטלפון יבצע עידכונים אוטומטיים ומדובר בכמויות שימוש מאוד גדולות שלא תמיד אנחנו מודעים ומעוניינים בהם .

קרא עוד
השוואת מוצרים

השוואת מוצרים

קרא עוד
ניווט בחו"ל

ניווט בחו"ל

ה Trave!Mate - מצוייד באפליקציות ניווט מקושרות לאינטרנט המעודכנות כל הזמן באופן מיידי בפקקים , מפגעים בדרך, ועידכונים חשובים אחרים, ויותר מכך ילווה אתכם גם בניווטים רגלים , ובנסיעה ברכבת או בתחבורה ציבורית אחרת. ה Trave!Mate כולל 3 מערכות ניווט : Waze .Google maps .Apple( Tom Tom) . המכשיר בעל מסך גדול בנוסף מותקן עליו כיסוי מיוחד נגד השתקפות , וכמובן מצוייד ברמקול בעל עוצמה שיאפשר לכם ניווט נוח ובטוח. תוכלו לבחור את אחת מאפליקציות הניווט המועדפות עליכם ואשר מתאימות למדינת היעד בו אתם מבקרים . אין יותר צורך להתפשר על מערכות ניווט ישנות ,יקרות , לא מעודכנות המקובעות ברכב.

קרא עוד
שמור על קשר בחו"ל

שמור על קשר בחו"ל

מכשיר ה Trave!Mate מאפשר לך לשמור על קשר עם בני המשפחה , חברים , ועבודה . הכנו עבורך אפשרות נוחה להתחבר לתא הדואר שלך , רשתות חברתיות להעלאת תמונות ועידכונים , לנהל שיחות וידאו בskype Viber עם חברים ובני משפחה , או סתם להתעדכן בחדשות בכל זמן ומקום .ללא צורך בחיפוש אחרי רשת אינטרנט פנויה שבסוף מסתבר גם חסומה בפניכם.

קרא עוד
כיצד תחסכו זמן יקר בחו"ל

כיצד תחסכו זמן יקר בחו"ל

רק לנחות ולהפעיל - הזמן שלך בחו”ל יקר לנו הנוחות מתחילה באיסוף בנתב"ג – אנחנו הזכיין היחידי בשדה שמאפשר איסוף והחזרה נוחה בטרמינל 3. ה Trave!Mate מצוייד בכל הדרוש – כך שתוכלו מיד לאחר הנחיתה להפעיל ולהשתמש בו בנוחות.המכשיר מצוייד בסים המאפשר מעבר חלק בין מדינות שונות ללא צורך בהחלפתו כך שתחסכו בזמן יקר של חיפוש אחרי פתרונות תקשורת מקומיים במקומות נידחים . בנוסף עומדות לרשותך עשרות אפליקציות העוסקות בשירותים ואטרקציות בכל מקום בו תנחתו עבורך ובני משפחתך : המלצות לטיולים , מלונות , מסעדות , תרגום , זמני טיסות , שערי מטבע מקומי, רשתות חברתיות עיתונות ספורט כלכלה וחדשות , והכל זמין ונח .

קרא עוד
כיצד תחסכו בכסף בחו"ל

כיצד תחסכו בכסף בחו"ל

ה Trave!Mate – הוא מיני אייפד סלולרי המיועד לשימוש בחול. באמצעות הנסיון שצברנו באמצעות עשרות אלפי הלקוחות שכבר התנסו בשירות, אנו מכינים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים לנסיעה שלכם. באמצעות ה Trave!Mate תוכלו לשלוט על הוצאות התקשורת שלכם בחו"ל ולחסוך הון על הוצאות תקשורת לא מתוכננות בחו"ל ובהשכרת GPS יקר ולא מעודכן . המכשיר מאפשר חיבור לאינטרנט בכל מקום ובכל זמן ומלווה אתכם ואת בני משפחתכם בכל מהלך הנסיעה רכובה או רגלית כולל אפשרות לחבר עד 5 מכשירים בו זמנית ,אין יותר צורך לשלם עבור החיבור היקר במלון או בתי קפה עם מחירי תייר מופקעים , ולא לחזור הביתה ולגלות תשלומים חריגים וחבילות גלישה לא מתוכננות שהפתיעו אותכם . המחיר שלנו קבוע וידוע מראש אצלנו אין הפתעות ואותיות קטנות !

קרא עוד

Map to WEMAKEIT

Map to WEMAKEIT